Lāzertaga arēna Zemnieku ielā


Zemnieku ielā 32, Liepāja atrodas mūsu Lāzertaga arēna, kuras izmērs ir 800m2, no kuriem 600-650m2 lāzertaga spēles laukums. Šī izklaides vieta ir specializēta uz lāzertaga spēli, bet tiek piedāvātas arī citas izklaides iespējas, par kurām, lāzertaga spēles laikā, atsevišķa samaksa netiek iekasēta, tai skaitā bērnu laukums līdz 6 gadu vecumam, galda futbols, gaisa hokejs, xbox ar kinect un basketbola grozs, kurš skaita punktus. Pēc lāzertaga spēles, katram spēlētājam tiek iedota statistika, kur viņš var redzēt cik un kādus spēlētājus viņš ir sašāvis un kas ir viņu sašāvuši.

  Šajā izklaides vietā piedāvājam  dažādu veidu pasākumus, tai skaitā bērnu ballītes, klases pasākumus, koorporatīvu pasākumus, vecpuišu ballītes, vecmeitu ballītes vai vienkārsu izklaidi draugu lokā.

  Kas ir lāzertags -  lāzertags ir bezkontakta sporta veids, kurā tiek izmantoti lāzertaga tageri ar kuriem tiek raidīts signāls pa kāda spēlētāja apsēju, tādā veidā izslēdzot šo spēlētāju no spēles un šim izslēgtajam spēlētājam ir jādodas uz noteiktu vietu, lai atgriestos spēlē un spēlētu tālāk. Lāzertagā nav nekā bīstama, tāpēc to var spēlēt no 5 gadu vecuma un tas būs vienlīdz aizraujoš gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lāzertaga ekipējums ir programmējams, tāpēc tas paver iespējas uz dažādiem interesantiem scenārijiem, kurus var pielāgot kompānijām. Nav vajadzīgs nekāds speciāls apģērbs vai ekipējums, kā tikai tāds, lai pašam būtu ērti spēlēt. Lāzertagu var spēlēt gan iekštelpās, gan laukā, jo ar lāzertaga ieroci var sašaut pretinieku līdz pat 300m attālumā.

Izcenojums  

  Piedāvājumā ietilpst Lāzertaga spēle, svinību galds, gērbtuves, bērnu laukums līdz 6 gadu vecumam, 2x gaisa hokejs, galda futbols, xbox ar kinect, basketbola grozs, instruktors un online statistika.

Pasākuma
garums
 Līdz 12 personām Katra nākamā persona pēc 12 
 2h 140.00 eiro+5 eiro 
 Katra nākamā h +50.00 eiro 

   Jāmaksā ir tikai par tiem, kuri spēlē lāzertagu, pārējie var droši atrasties mūsu telpās un izmantot pārējās izklaides ierīces bezmaksas.

   Mazam spēlētāju skaitam pirmās stundas cena ir 10e/pers, otrās stundas cena ir 5e/pers, katras nākamās stundas cena ir 50e, minimālais spēlētāju skaits ir 6.

    Pieteikt pasākumu