LĀZERTAGS

Pieteikt pasākumu

Kas ir lāzertags -  lāzertags ir bezkontakta sporta veids, kurā tiek izmantoti lāzertaga tageri ar kuriem tiek raidīts signāls pa kāda spēlētāja apsēju, tādā veidā izslēdzot šo spēlētāju no spēles un šim izslēgtajam spēlētājam ir jādodas uz noteiktu vietu, lai atgriestos spēlē un spēlētu tālāk. Lāzertagā nav nekā bīstama, tāpēc to var spēlēt no 5 gadu vecuma un tas būs vienlīdz aizraujoš gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lāzertaga ekipējums ir programmējams, tāpēc tas paver iespējas uz dažādiem interesantiem scenārijiem, kurus var pielāgot kompānijām. Nav vajadzīgs nekāds speciāls apģērbs vai ekipējums, kā tikai tāds, lai pašam būtu ērti spēlēt. Lāzertagu var spēlēt gan iekštelpās, gan laukā, jo ar lāzertaga ieroci var sašaut pretinieku līdz pat 300m attālumā.

2.gif

Vēlos uzspēlēt tikai lāzertagu - 120€
2h lāzertags līdz 12 personām (katra nākamā persona lāzertagā +5€)

Vēlos uzspēlēt tikai lāzertagu - mazākam spēlētāju skaitam
pirmā h 10€/persona, katra nākamā h 5€/persona (minimums 8 personas)

Lapene+lāzertags - 140€◀
3h lapene un lapenes nomas laikā 2h lāzertags līdz 12 personām (katra nākamā persona lāzertagā +5€)

Telts+lāzertags - 180€
3h telts un telts nomas laikā 2h lāzertags līdz 12 personām (katra nākamā persona lāzertagā +5€)

Lapene+lāzertags+pirts ar baļļu - 240 + samaksa par papildu laiku lapenē
3h lapene un lapenes nomas laikā 2h lāzertags līdz 12 personām (katra nākamā persona lāzertagā +5€), un pirts ar baļļu visa pasākuma norises laikā (*par baļļas nepieciešamību lūgums paziņot dienu iepriekš*)

Telts+lāzertags+pirts ar baļļu - 280 + samaksa par papildu laiku teltī
3h telts un telts nomas laikā 2h lāzertags līdz 12 personām (katra nākamā persona lāzertagā +5€), un pirts ar baļļu visa pasākuma norises laikā (*par baļļas nepieciešamību lūgums paziņot dienu iepriekš*)

Galerija